PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

VETMINTH 10ml (Virbac)

Towar dostępny po zalogowaniu
brak
VETMINTH 10 ml

Pasta do stosowania doustnego dla psów i kotów. Zwalczanie parazytoz jelitowych wywołanych przez robaki płaskie i obłe u psów i kotów (szczeniąt, kociąt, osobników dorosłych, samic ciężarnych i karmiących)

Pasta do stosowania doustnego dla psów i kotów. Zwalczanie parazytoz jelitowych wywołanych przez robaki płaskie i obłe u psów i kotów (szczeniąt, kociąt, osobników dorosłych, samic ciężarnych i karmiących).

Skład: 100 ml zawiera:
* niklozamid 24 g,
* oksybendazol 3 g

Docelowe gatunki:
Pies, kot

Wskazania lecznicze:
Zwalczanie inwazji pasożytów jelitowych u psów i kotów wywołanych przez Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala oraz tasiemce z rodzaju Taenia spp., Dipilidium caninum.

Sposób i droga podania:
Vetminth podaje się doustnie w dawce 1 ml/2 kg m.c., co odpowiada dawne 120 mg niklozamidu/kg m.c. oraz 15 mg oksybendazolu/ kg m.c. Końcówkę turbostrzykawki należy wprowadzić do jamy ustnej i zdeponować lek na język. Odmierzoną ilość leku można podać po zmieszaniu z karmą.

Okres karencji:
Nie dotyczy

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.