PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

LESPEWET 125 ml pies, kot (Eurowet)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
LESPEWET 125 ml

Lespewet preparat moczopędny w syropie dla psów i kotów.

Lespewet preparat moczopędny w syropie dla psów i kotów.

Właściwości i działanie:
Swoją aktywność farmakologiczną zawdzięcza Lespedeza capitata (lespedeca głowiasta) przede wszystkim dużej zawartości kemferolu. Związek ten należy do grupy flawonolonów. Jego działanie farmakologiczne polega głównie na rozszerzeniu naczyń krwionośnych nerek, przez co zwiększa przepływ krwi przez ten narząd, a w konsekwencji wzmaga diurezę. Dzięki tym właściwościom preparat pozwala zmniejszyć stężenie składników toksycznych we krwi (np. azotu mocznikowego), które są eliminowane z moczem. To działanie moczopędne nie pociąga za sobą zaburzeń w gospodarce jonowej ustroju, nie zwiększa ciśnienia krwi i nie blokuje detoksykacji wątrobowej. Spazmolityczne działanie kemferolu obserwuje się również w mięśniówce gładkiej przewodów żółciowych.

Wskazania:
Środek moczopędny. Mocznica. Eliminacja składników toksycznych z ustroju. Przewlekłe zapalenie nerek. Skąpomocz. Nadmiar cholesterolu we krwi. Cukrzyca.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:
Nie przekraczać podanych dawek i nie podawać więcej niż 16 ml lub 5 tabletek w dawce jednorazowej. Nie stosować jako jedynego środka w obrzękach pochodzenia sercowego lub wątrobowego oraz niewydolności nerek.

Skład:
Wyciąg z Lespedeza capitata 10 ml, Excipient ad 100 ml.
Stosować po wymieszaniu z karmą, wodą do picia lub bezpośrednio.

Dawkowanie:
Psy, koty: 5 ml / 5 kg m.c./ dzień. Podawać 2 razy dziennie przez 10-15 dni.
Nie należy podawać jednorazowo więcej niż 16 ml.

Opakowanie:
125 ml.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.