PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

GEULINCX - CLOREXYDERM SPOTGEL 100ml

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
GEULINCX CLOREXYDERM GEL

CLOREXYDERM SPOT GEL Preparat weterynaryjny stosowany w leczeniu chorób małżowiny usznej i zmienionych chorobowo partii skóry u psów i kotów.

Clorexyderm Spot Gel jest preparatem o jednoczesnym działaniu dezynfekcyjnym i nawilżającym, przeznaczonym do leczenia zmienionych chorobowo partii skóry u psów i kotów. Synergistyczny efekt terapeutyczny preparatu został uzyskany poprzez jednoczesne połączenie składników bogatych w substancje dezynfekujące, nawilżające i pielęgnacyjne. Doskonale tolerowany przez skórę, pozostawia przez długi okres barierę ochronną przeciwdziałającą negatywnemu wpływowi drobnoustrojów, szczególnie tych które wykazują wrażliwość na chlorheksydynę.

Skład

- diglukonian chlorheksydyny – 0,45%
- lanolina
- gliceryna
- pirolidon poliwinylowy PVP
- sorbitol
- woda destylowanaStosowanie

Żel nakładać 2-3 razy dziennie na chorobowo zmienione partie skóry i delikatnie masować do momentu całkowitego wchłonięcia preparatu. Po uzyskaniu wyraźnej poprawy, stosować raz w tygodniu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać wodą. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego.Opakowanie:

Butelka 100 ml

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.