PRO-VET-FARM GDAŃSK JEST CZŁONKIEM GRUPY PRO-WET
 

APTUS ATTAPECTIN 30 tabl (Orion Pharma)

Towar dostępny po zalogowaniu
w magazynie
APTUS ATTAPECTIN 30 tabl

APTUS ATTAPECTIN 30 tabl (Orion Pharma) - tabletki przeciwbiegunkowe dla psów i kotów do wiązania toksyn i produktów fermentacji w przypadkach przejściowej niestrawnosci.

Tabletki przeciwbiegunkowe dla psów i kotów do wiązania toksyn i produktów fermentacji w przypadkach przejściowej niestrawnosci.

Właściwości:
Glinka kaolinowa (atapulgit) i pektyna chronią ścianę przewodu pokarmowego, wiążą toksyny bakteryjne i produkty fermentacji oraz ułatwią ich transport i wydalenie. Ponieważ mogą one również wiązać substancje aktywne leków, witaminy czy żelazo, dlatego Attapectin powinien być podawany w odstępie co najmniej trzech godzin od stosowanych leków i innych preparatów jak np. probiotyk Aptobalance.

Sposób stosowania:
Stosowanie Attapectin jest zalecane w przypadkach przejściowej niestrawności u psów i kotów. Równocześnie zwierzęta powinny otrzymywać odpowiednią ilość płynów (przynajmniej 50 do 100 ml na kg wagi dziennie), najlepiej w postaci płynu elektrolitowego Nutrisal. Zapotrzebowanie na płyny wzrasta w przypadku wystąpienia wymiotów lub biegunki. Jednocześnie aby łagodzić skutki niestrawności należy podawać swoisty dla zwierząt probiotyk np. Aptobalance.


Uwaga:
Należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii w ciężkich przypadkach, jeżeli stan zwierzęcia się pogardza lub objawy nie ustępują.

Składniki pokarmowe:
*
Masa sucha 94%
* Tłuszcz surowy 1,7%
* Włókno surowe 35%
* Popiół surowy 47%

Skład:
*
Glinka kaolinowa E559 49,6%
* Substancje pomocnicze 41,6% 
* Pektyna E 440 8,8%.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zdobyła zaufanie klientów dzięki rzetelnej realizacji zamówień przez wiele lat.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Zamówienia wykonane przed godziną 10:00 w określone dni realizowane są tego samego dnia.

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Dzięki sprawnej obsłudze magazynu i doświadczonym kierowcom paczka zostanie bezpiecznie dostarczona w odpowiednich dla niej warunkach.